Ze života

Její přítel ji brutálně napadl. Když se to dozvěděl její otec, přesně věděl, jak má zakročit…

domaci_nasili

O domácím násilí se dlouhou dobu raději nemluvilo, jenže vždy mezi lidmi bylo, je a bude. Naštěstí v dnešní době díky internetu a sociálním sítím přestává být toto téma tabu a oběti začínají vycházet se svými příběhy na povrch, aby ukázaly ostatním, že v tom nejsou sami!

Chelsea Simmon, teprve 20letá dívka z Missouri, byla v roce 2013 surově zbita svým přítelem a následkem tohoto napadení je to, že Chelsea na jedno oko oslepla. Její přítel zmizel a naivně si myslel, že na něj policie nepřijde. To se ale šeredně spletl! Otec Chelsey Mark Zack údajně nabídl 500 dolarů jako odměnu tomu, kdo mu poskytne jakékoliv informace o bývalém příteli své dcery, který se jmenuje Cedric Powe a je mu 27 let.

domaci_nasili-1

Nevlastní matka Chelsey vypověděla, že jí měl Cedric škrtit tak dlouho, dokud neomdlela. Poté se vrátil zpátky a začal ji dusit znovu a dupat jí po hlavě. Mezi svými kamarády je Cedric známý pod přezdívkou Moe a podle svědků by se měl skrývat na jižní straně St. Louis.

domaci_nasili-2

Otec Chelsey je odhodlaný násilníka najít a předat ho policii, aby i on dostál spravedlnosti a jeho dcera byla v naprostém bezpečí. Lékaři totiž potvrdili, že Chelseu dělilo od smrti jen opravdu málo a z tohoto incidentu bude mít doživotní bolesti a následky.

domaci_nasili-3

Cedric byl již v minulosti zatčen za domácí násilí a odsouzen k jednomu roku vězení. Příběh je o to děsivější, protože Chelsea a Cedric spolu měli dítě a ani to jej nezastavilo před tím, aby ji takto surově zmlátil. Naštěstí byl ale zatčen a čelí obvinění z pokusu o vraždu a jeho kauce byla stanovena na půl milionu dolarů.

domaci_nasili-4

Podle průzkumů je v České republice obětí domácího násilí každá šestá žena. Může to být i vaše známá, sousedka, žena, kterou potkáváte denně v obchodě. Všímejte si svého okolí a třeba i vy dokážete někomu pomoci.

Nejoblíbenější

Copyright © 2016 YUH.cz

Nahoru