Zajímavosti

Proč mizí letadla v Bermudském trojúhelníku? Může za to podmořská pyramida.

pyramidy_bermudsky_trojuhelnik

Podle jedné teorie leží 2000 metrů pod hladinou moře v Bermudském trojúhelníku velká pyramida. Teorie říká, že tuto pyramidu objevili vědci v roce 2012, ale její nález zatajili.

Právě tato pyramida může za četné zmizení letadel a lodí v oblasti Bermudského trojúhelníku. Za objevem pyramidy má stát Dr. Meyer Verlag, člen americko-francouzského vědeckého týmu. Velikost nalezené pyramidy má být stejná, jako mají pyramidy v Egyptě. Své nálezy měl prezentovat na jedné konferenci na Bahamách, ale závěry se prý nedostali na veřejnost.

pyramidy_bermudsky_trojuhelnik-1

Neexistuje jediný důkaz, že pyramida existuje, stejně jako se nepodařilo ani zjistit, zda existuje nějaký dr Meyer Verlag.

Přesto tato teorie stále v určitých kruzích žije. Drží se jí například známý ufolog Nigel Watson, který věří, že tajemství kolem pyramid či jiných struktur na dně Bermudského trojúhelníku musí být objasněny.

Vypadá to tak, že se však žádný vědecký tým nevyjasní této záhady nehrne. Zda existuje pod mořem ona pyramida, se tak nejspíš nikdy nedozvíme.

Nejoblíbenější

Copyright © 2016 YUH.cz

Nahoru