Zajímavosti

Chcete vědět, co se stalo 5 leté holčičce po vypití 1460 plechovek Pepsi? Podívejte se

pepsi_cukrovka

Má jen 5 let, ale za svůj život stihla vypít již 1460 plechovek Pepsi. Její buclaté nohy a obličej svědčí o tom, jaký nezdravý je tento nápoj.

Jedna, dvě, tři … kdo by to počítal. Malá Ariel se hraje venku a těší se, že si opět dá svou Pepsi. Po krátké chvíli už drží třetí plechovku v rukou, vděčně se usmívá a vychutnává si tento sladký nápoj.

Kayla má 35 let. Leží na oddělení chirurgie a přemýšlí o svém životě. V mysli počítá světla na nemocniční střeše, na které má výhled ze svého pokoje. Je to pro ni poslední okamžik, kdy ještě má své nohy.

Příští den ji čeká operace. Obviňuje za to cukrovku, která sama způsobuje mnoho bolesti. Lékaři však obviňují její životní styl, když během života vypila až 4410 plechovek Pepsi.

Malá Ariel ví sotva mluvit, i když má již 6 let

Neví nic o fruktóze nebo dextrinu. Její život je jiný než má Kayla. Tú často bil její manžel, bydlí v chátrajícím domě, a proto se snaží najít útěchu na dně každé láhve Pepsi.

Ariel zná jen syčení bublinek a bolesti v žaludku, jak to popisuje svým lékařem. Ti však Arielinej mámě otevřeně říkají, že malé selhávají ledviny a její hladina cukru je příliš vysoká. Ubohá matka jen krčí rameny a omlouvá se tím, že si toho nemůže mnoho dovolit, protože je velmi chudá.

Kayla opět sedí ve svém vozíku a snaží si nevšímat své velké břicho, přes které pořádně nevidí. Uniká její pohled na okolní stromy a prostory, ve kterých se pohybuje. Nedokáže se dívat sama na sebe, když vidí výraz tváře všech těch lidí, kteří se na ni se zájmem dívají.

I přesto si neodpustí svou denní dávku sladké Pepsi.

Když Ariel dosáhne věku 7. let, její blízcí ji uvidí umírat spolu s její hromadou plyšových medvídků a balónů.

Statistiky jasně ukazují, že každých 10 sekund umírá někdo na cukrovku. Podívejte se na video níže a sami uvidíte, jaká je realita.

Nejoblíbenější

Copyright © 2016 YUH.cz

Nahoru